WIELKI INTERNETOWY TALENT-SHOW PRZYCIĄGA TŁUMY UTALENTOWANYCH OSÓB

Fotoszok.pl
iSing Stars to inicjatywa iSing.pl i wydawnictwa HQT Music Group.Poszukiwane są utalentowane osoby, które potrzebują trampoliny, na swojej drodze muzycznej. Nagrania w konkursie oceniają specjaliści, m.in. łowcy talentów, trenerzy wokalni, styliści i artyści. Na zwycięzcę czeka możliwość  m.in. podpisania kontraktu fonograficznego na wydanie własnego singla z opcją wydania płyty oraz promocja w mediach. Dotychczas z tej szansy skorzystało już ponad 1500 osób, a zgłoszenia trwają jeszcze 3 tygodnie ! Poczynania uczestników śledzi już kilkadziesiąt tysięcy osób każdego dnia.

 

Konkurs prowadzony jest w 3 etapach – odbywa się na stronie www.ising.pl/ising-stars i  ma formułę internetowego talent-show. W pierwszej kolejności należy nagrać na stronie ising.pl swoje wykonanie lub dodać już istniejące. Po zaznaczeniu, że dane nagranie ma trafić do oceny, wykonanie automatycznie bierze udział w konkursie i podlega ocenie w Selekcji.

 

Uczestnicy w pierwszej kolejności są oceniani pod kątem predyspozycji wokalnych w 3-ech krokach: oceny jednego nagrania, oceny skuteczności poprzez weryfikację kolejnych nagrań oraz oceny osobowości w postaci audycji prowadzonej na żywo w Internecie, podczas której rolę jury przejmują także Internauci. Zgłoszenia do Selekcji iSing Stars trwają do 25 sierpnia.

 

Kolejny etap polega na przygotowaniu autorskiego wideoklipu, do własnego wykonania. Te oceni 10-osobowe Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele różnych gałęzi branży muzycznej m.in. przedstawiciele wytwórni, radia, telewizji, kompozytor, stylista, reżyser teledysków oraz oczywiście Artyści. Najlepsi zakwalifikowani zostaną do występu w Wielkim Finale we Wrocławiu, podczas którego usłyszymy występy finalistów oraz Gości iSing Stars. Sam finał będzie imprezą otwartą, a zakończy się wręczeniem kontraktu płytowego i dodatkowych nagród – m.in. sprzętu audio, udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych, płyty CD i wiele więcej.

 

W konkursie już teraz wyłonionych zostało kilkadziesiąt świetnie śpiewających osób, nie brakuje też ciekawych odkryć – m.in. niezwykle utalentowanej 11-latki czy też doskonale śpiewającej siostry zakonnej z Zakopanego. O wysokim poziomie konkursu świadczy też obecność w nim m.in. takich osób jak Thomas Grotto znany z programu X Factor czy laureatka koncertu „Przebojowe Duety” w ramach trasy koncertowej „Lato Zet i Dwójki” – Karoliny Nawrockiej.

 

Więcej informacji o iSing Stars można odnaleźć na stronie konkursu: www.ising.pl/ising-stars . Patronat medialny nad konkursem objęli: iSing.pl, HQT Music Group, 4fun.tv, RMF MAXXX, CGM.pl oraz Laboratorium Śpiewu i Mowy.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.