Wielki Brat odkrywa talenty?

W tym tygodniu mieszkańcy Domu Wielkiego Brata prezentują swoje ukryte talenty.


We wtorek o godz. 23.00 odbył się pierwszy etap walki o immunitet. Każdy z uczestników programu dostał od Wielkiego Brata zadanie. Pod okiem profesjonalistów mieszkańcy Domu uczyli się śpiewać, grać na gitarze, tańczyć, a Dawida odwiedził specjalista od pantomimy. Postępy w nauce ocenia profesjonalne jury w składzie: Maciej Durczak, Robert Leszczyński oraz Katarzyna Mirowska.

Na szczęście dla niektórych mieszkańców, pierwsza część konkursu odbyła się bez publiczności… Sylwia Skarbińska, marząca o karierze piosenkarki, „dowyglądała” swój brak zdolności wokalnych. Robert Leszczyński nie pozostawił jednak na niej suchej nitki. Stwierdził, że jej występ był „doskonałą wersją dla niesłyszących”. Następnie z ironią dodał również: „Twoje wykonanie było największą katastrofą od czasu trzęsienia ziemi w Chinach. Pewnie nic o tym nie wiesz, ale zginęło tam 10 tysięcy osób. Dziś publiczności w studio nie ma, więc o ofiarach dowiemy się później”.

piew Sylwii nie pochłonie więcej ofiar, gdyż nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu rywalizacji. W najbliższy czwartek nie wystąpi także Niccolaus i Dawid.

Już w czwartek o 20.00 na antenie Czwórki kolejne popisy mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.