Wieleba wyleciał z Jak Oni śpiewają

 Daniela Wieleba odpadł z show polsatowskiego w sobotnim odcinku Jak Oni śpiewają.


Z dwóch zagrożonych Wieleba i Jachowski, oczywiście pozostał do dalszej gry ten drugi. Pan lotto, będzie mógł spokojnie teraz pilnować by piłeczki podczas losowania totka, trafiały tak byśmy mogli wygrać główną wygraną.

Właściwie odcinek JOś śpiewają niczym nas nie zaskoczył. Edyta Górniak jakby spokojniejsza, już nie skakała po fotelach , jeden incydent jaki nam wpadł w oko to może to, że powiedziała do Ibisza – Powiedzmy Państwu, że mamy romans . Próbuje zwrócić na siebie uwagę ale jej nie bardzo już wychodzi.

Joanna Liszowska oczywiście miała na sobie perukę tym razem w stylu afro ,k może blond jej się znudziły.

Z wykonawców najlepsi tym razem byli : Krzysztof Hanke . Za wykonanie utworu Czerwonych Gitar "10 w skali Beauforta", ubrany niczym Jack Sparrow z "Piratów z Karaibów", otrzymał 5.9 pkt.

Bożena Dykiel i Aleksandra Zienkiewicz . Za "Bąź gotowy dziś do drogi" Haliny Frąckowiak i "Wielką wodę" Maryli Rodowicz otrzymały po 5.8 pkt.

Najsłabiej spisali się natomiast Samule Palmer – "Kung-fu fighting" Carla Douglasa (4.5) i Aleksandra Niespielak – "One way ticket" zespołu Eruption (3.8). To właśnie oni są zagrożeni do opuszczenia show.


jakonispiewaja.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.