Wiedziała, że ta miłość nadejdzie!

ImageTVN wróciło do wywiadu jaki przeprowadziła Kinga Rusin gdy odwiedziła w Los Angeles Alicję Bachledę – Curuś i Colina Farrella.


Stacja właściwie przedstawiła drugą cześć wywiadu Kingi Rusin z Alicją Bachledą-Curuś o którym wcześniej już wspominali.

Alicja w drugiej części zdementowała plotki o niechęci obu rodzin do siebie i mówiła, jakim wspaniałym ojcem jest jej partner Colin Farrell, któremu urodziła syna. Alicja powiedziała również, że Colin nie jest gwiazdą i o tym jak się poznali.

Cała ekipa była podekscytowana pracą z Colinem, natomiast samo spotkanie i też pierwsze czytania scenariusza i próby ugruntowały mnie w przekonaniu, że jest to naprawdę bardzo profesjonalny, skoncentrowany na pracy, bardzo kulturalny i fajny chłopak… Mężczyzna. Nie gwiazdor.

– Trafiliśmy na siebie – opowiada rozpoczynając wyznania na temat swojego kochanka. – Mieliśmy takie szczęście, że spotkaliśmy kogoś, kto patrzy w ten sam sposób na świat… W podobny – może tak lepiej to ująć. Który ma pewną wrażliwość, dość rzadką u mężczyzn, w widzeniu piękna i natury i też jest bardzo uduchowiony.

To było przeświadczenie o nieuchronności zdarzeń – mówi Ala na pytanie, czy była to miłość od pierwszego wejrzenia. – O nieuchronności… może miłości, która przyjdzie.

Jakim ojcem jest Colin? – pyta Kinga Rusin.

– wietnym! Myślę, że trudno takich ojców z lupą szukać.

Obejrzyjcie drugą część wywiadu Kingi Rusin z Alicją Bachledą-Curuś

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.