, ,  

Wieczna wojowniczka nie cofnęła by słów!

 Wojna między Dodą a Piotrem Tymochowiczem i trwa i na pewno skończy się sądem!


Ilość wrogów Dody ciągle rośnie. Pamiętamy wojnę z Justyną Steczkowską, Górniak i Grupą Operacyjną. Teraz do grona dołączył Piotr Tymochowicz.

A zaczęło się tak niewinnie, wystarczyło, że Doda pocałowała się z prezydentem Lechem Kaczyńskim na Balu dla Dziennikarzy a Tymochowicz skomentował to słowami, które nie czekały długo na odpowiedź. Doda dała wyraźnie do zrozumienia Tymochowiczowi, by pilnował lepiej swojej żony. Dodatkowo na stronie internetowej napisała oświadczenie;

Gdybym miała cofnąć czas powiedziałabym to samo. Jestem wojownikiem prawdy. Nikt mnie nie przekupi ani nie omami. Niemal fizyczną satysfakcję daje mi heroiczna walka i cena, którą za nią zapłacę. Pewnie jestem masochistką albo po prostu nudzę się prostymi drogami ze sprzyjającym wiatrem, Wręcz prowokuję trąby powietrzne, rzucam wyzwanie temu, o czym inni boją się nawet pomyśleć. Gardziłabym sobą gdybym obłudnie lawirowała między faktami. Nie interesują mnie ostrzegające ciosy tylko nokaut. TAK BD SZA PRZEZ YCIE, a ciemna bulwersująca się masa będzie dla mnie tylko tłem. To tak a propos Tymochowicza..
.

Ostro! Komu kibicujecie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.