,  

Więcej szczegółów napaści Dody na Jarosińską

kapif, facebook

Kto właściwie napadł na kogo? Jarosińska popełnia błąd!

Zaledwie wczoraj Super Express opisał sytuację jaka miała miejsce w nowo otwartym klubie Show, gdzie po zakończonym swoim koncercie Doda, miała podejść do baru i  znienacka zaatakować tam siedzącą Monikę Jarosińską, początkującą piosenkarkę. Poszły wyzwiska, bardzo ostre słowa, grożenie śmiercią i cios w twarz. Wszystko w kierunku Jarosińskiej. Sprawa trafiła na policje, ta zbiera dowody i fakty, przesłuchuje świadków zdarzenia.

Jak opisuje nasz informator podczas tego wieczoru było trochę inaczej niż czytaliśmy w SE.

Byłem świadkiem całego zajścia, to co robi Jarosińska przechodzi ludzkie pojęcie. Doda stała przy barze w Bad strefie, gdy nagle podeszła do niej Monika Jarosińska. Aktorka zaczęła głośno się zachowywać, głośno mówiła o Majdanie. Wyglądało to zupełnie inaczej niż do tej pory opisywała Jarosińska.

Chodzą plotki , że Jarosińska usilnie chce wypromować swoją debiutancką płytę, potrzebny jej rozgłos.To co się działo później widać na scanie z Facebooka, gdzie Jarosińska rzucała tekstami : jebać frajerów i dziwki bez osobowości, które powinny iść do psychiatry, mam bekę, bo ośmieszyła się na maxa, z MO J zadzierać to trzeba być stukniętym.I Grożenie publicznie śmiercią drugiej osobie jest karalne.


Wpisy bardzo szybko zniknęły z profilu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.