Widzowie nadal kochają Jolę!

 W czasie wczorajszego odcinka na żywo, widzowie mieli podjąć decyzję, czy Jolanta Rutowicz powinna zostać w programie, czy też czas, by wróciła do domu. Dlaczego?


W niedzielę, 16 marca, w czasie Big Brother RING, widzowie zdecydowali, że program powinien opuścić Albert Sosnowski. Bokser podjął wyzwanie i przed ogłoszeniem wyników głosowania, oświadczył w Pokoju Zwierzeń, że chce opuścić program.  Dlatego Wielki Brat zastanawiał się, czy druga w kolejności osoba wytypowana przez widzów do opuszczenia Domu, nie powinna wyjść z programu. Sprawa dotyczyła Jolanty Rutowicz.

Wielki Brat zapytał współmieszkańców, jak uważają, czy Jola powinna opuścić program? Okazało się, że w ciągu dwóch tygodni, Jolanta mimo wszystkich awantur, w których brała udział, rozkochała w sobie pozostałych mieszkańców Domu. Decyzję mieli podjąć widzowie.

W 24-godzinnym głosowaniu sms, widzowie dali Joli po raz kolejny już dowód swojej sympatii. Wielbicielka koni i lateksu zostaje w programie i dalej będzie bawić swoich fanów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.