Wezmą ślub w październiku

ImageKtóry to już raz Iwona Pavlović przesuwa ślub? Było tego trochę. Ostatni termim był w ten weekend.


Teraz okazuje się, że Iwona i Wojtek wezmą ślub w październiku w górach. Góry ostatnio modne są na zawieranie związków małżeńskich.

Jestem przesądna i musi to być miesiąc z r w nazwie – podkreśla Ivona Pavlović.

Iwona sama zaprojektowała ślubną suknię, która leży w Olsztynie u krawcowej. Pierwszy raz Wojtka zobaczyła , gdy była jeszcze mężatką. I długo wiodła podwójne życie. Dziś czuje się winna. Jednak zamiast żyć z mężem, zaczęła być wierna kochankowi!

Nie zdradziłam Wojtka, bo odkąd się z nim spotykałam, przestałam być z mężem – przyznaje.

Pavlović dziś ma żal do byłego już męża, który pozwolił jej odejść bez słowa wyrzutów. Dwa tygodnie później on zamieszkał z ich wspólną koleżanką. Pewnie było mu na rękę, że Iwona znalazła sobie innego, bo jakże szybko znalazł sobie inną.

Wojciech Oświęcimski ma trzech synów: 17-letniego Krystiana, 18-letniego ukasza i 19-letniego Kubę oraz nieślubną córkę, 22-letnią Magdę, z którą się ostatnio procesował o zwrot alimentów. Jurorka TzG twierdzi, że z Magdą zna się od dawna i wiedziała o jej istnieniu i nawet zaprosiła ją na ślub.

Jeśli twierdzi, że zna dziewczynę od dawna, czemu pozwoliła, by jej ukochany wniósł pozew przeciwko swojemu dziecku do sądu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.