Weź udział w zabawie „NIEGRZECZNI 2012”,

Zapraszamy Państwa do udziału w naszej zabawie ☺ „NIEGRZECZNI 2012”, będącej kontynuacją projektu „Świry” realizowanego przez nas w latach ubiegłych wspólnie z TVP2.

 

Jest to Plebiscyt zakończony Galą, która planowana jest na 15 grudnia b.r. Przez dwa miesiące (październik, listopad), ludzie w całej Polsce najpierw typowali, a  następnie wybierali „Niegrzecznych”, czyli tych, którzy według nich zasłużyli na KLAPSA (to nagroda w naszym plebiscycie – statuetka). Na potrzeby projektu wymyśliliśmy fikcyjną krainę – KLAPONIĘ. Klaponia, choć fikcyjna, jak każde Państwo posiada własny rząd, celebrytów, kulturę, sztukę i swoistego rodzaju dziedzictwo narodowe. Pochodzący z niej Świetny Mikołaj, przy pomocy telewizji Niegrzeczni TV i jej reporterów relacjonował przebieg akcji, przeprowadził wywiady z „Niegrzecznymi” i pomoże wybrać kandydatów do KLAPSA

Każdy biorący udział w plebiscycie mógł napisać lub nagrać List do Świetnego Mikołaja (przybyłego z KLAPONII), informując go kto jego zdaniem był Niegrzeczny i zasłużył na  KLAPSA. Ideą plebiscytu jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba publiczna, wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna – ale w pozytywnym kontekście ☺

Akcję, wraz z finałem, promują i poprowadzą: Michał Wójcik (reporter prowadzący), Mariusz „klaps w kolonko” Kałamaga (terenowy reporter Niegrzeczni TV), Krzysztof Skiba (nasz Świetny Mikołaj), Michał Wójcik (przeciętny obywatel Klaponii), w towarzystwie Klapońskiej Ewy „Pani Kierownik” Błachnio czyli swoistego rodzaju śnieżynki, a w naszym przypadku – zadymki. Sama Gala to rodzaj programu rozrywkowo – satyrycznego, z elementami kabaretu.

Prowadzący, w formie bloku informacyjnego (Niegrzeczne Wiadomości), wprowadzą widzów w tematykę i wyjaśnią szczegóły zabawy. Głównym elementem Gali jest wręczenie statuetek – Klapsów, laureatom plebiscytu, w różnych kategoriach.

Całość wzbogacą występy gwiazd sceny kabaretowej i muzycznej. Wzorem lat ubiegłych, naszych doświadczeń i kontaktów liczymy na obecność większości nominowanych i laureatów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.