Weronika Rosati zagra z Monicą Belluci!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Do Rosati uśmiechnęło się szczęście, mierzy bardzo wysoko.

Weronika jest już po próbnych zdjęciach. Choć nie ma jeszcze podpisanego kontraktu, bardzo dobrze wypadła. To jest pierwszoplanowa rola u boku Monici Bellucci – zdradza Faktowi  agent Rosati Jerzy Gudejko.

Weronika wystąpiła już u boku  Sharon Stone i prawdopodobnie wystąpi z Benicio del Toro. Jeśli zagra u boku Bellucci , w Polsce długo Weroniki nie zobaczymy.

– Weroniki może być trochę mniej w Polsce, ale na pewno chce grać w kraju – zapewnia jej agent. Z jednego filmu już Rosati musiała zrezygnować, był to Ixjana, Skolimowskich. Kiedy Weronika została doceniona za granicą, w Polsce nagle zaczęła dostawać propozycję filmowe, przypadek?

– Mamy dwie propozycje serialowe – mówi nam jej agent. – Poza tym wszystko wskazuje na to, że Weronika zagra u boku Jana Wieczorkowskiego w filmie „Obława” Marcina Krzyształowicza. To opowieść o czasach II wojny światowej. Weronika ma wcielić się w łączniczkę podziemia. Postać tragiczną – tłumaczy Faktowi jej agent.

Jeśli dostanie do podpisania kontrakt za granicą i będzie miała zagrać u boku Bellucci, a w Polsce będą na nią czekały niezłe role, co wybierze?

Zobacz też: Olszówka kończy z bezrobociem i wraca na ekrany

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.