,  

Weronika Rosati zagra z Del Toro

Mazur

Czy aktorka zrobi karierę w Stanach?

Na razie pokochali ją Francuzi. Weronika Rosati bardzo długo nie mogła znaleźć swojej drogi aktorskiej. Kilka razy zaprzepaściła szansę na wielką karierę . Jednak szczęście się do niej znowu uśmiechnęło. Wszystko zaczęło się od wyprowadzki z domu rodziców. weronika zamieszkała sama a swoje życie wzięła we własne ręce. Zagrała w Majce, później przyszła propozycja z Paryża, by zagrała w serialu Dama Pikowa. W między czasie zagrała też w filmie Criminal Empire for Dummies, gdzie gra m.in. z Garym Oldmanem , i „Largo Winch (Tome 2)”, w którym oprócz niej występuje sama Sharon Stone .

A już w przyszłym roku Rosati wejdzie na plan filmu The Iceman, w którym zagra u boku gwiazdora Hollywood i laureata Oscara, samego Benicio Del Toro !

Na plan filmu Ariela Vromena „The Iceman” Rosati wejdzie w przyszłym roku. Produkcja będzie opowiadać barwną i skomplikowaną historię Richarda Kuklinskiego , amerykańskiego gangstera polskiego pochodzenia. Mówi się, że w filmie jedną z głównych ról, gangstera Roya Demeo zagra Benicio del Toro. Budżet filmu to aż 20 milionów dolarów– dowiedział się Fakt.

Myślicie, że Weronika Rosati będzie wielką aktorką?

Zobacz też: Jan Nowicki i Małgorzata Potocka: To była nasza podróż poślubna

źródło: Fakt.pl

Mazur

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.