Weronika Rosati o prywatnym kontakcie z Sharon Stone

 W końcu Weronice Rosati udało się być zauważoną w świecie. Teraz trwają zdjęcia do filmu, w którym młoda aktorka zagra u boku światowej gwiazdy Sharone Stone.


Weronika Rosati zjawiła się wczoraj w Dzień Dobry TVN by się pochwalić jaki to zaszczyt ją spotkał , że w końcu z nią nawiązano współpracę w światowej produkcji Largo Winch2. Film jest podobno odpowiednikiem Jamesa Bonda.

Weronika Rosati jeszcze nie może w to uwierzyć co ją spotkało. Przynajmniej tak mówi. Wcale się ni dziwimy. Okazuje się, że Weronika Rosati zdjęcia do filmu zaczęła już kręcić półtora miesiąca temu i zakończyła pracę. Ona sama chciała ukryć całe zdarzenie w tajemnicy, jednak ktoś życzliwy wpuścił informacje do sieci i tak się lotem ptaka rozeszło. Chcąc nie chcą, musiała się aktorka w końcu wypowiedzieć w sprawie.

Sharone Stone zagra tę złą a Weronika Rosati jak osobie powiedziała:

Postaci, które pomagają Largo, że tak powiem, są pewną ozdobą  [śmiech]. I tu Magda Mołek zapytała – I to Ty?. W pewnym sensie ja– odpowiedziała Rosati. Cóż za skromność.

-Prywatnie się poznałyście z Sharon?

Oczy w niebo , niebiański uśmiech …. To jest takie pytanie, ja wiem,  że to wszystkich bardzo ciekawi, ale…ja w ogóle nie mówię i nie mam w zwyczaju  mówić , zwłaszcza po tym , ja mówiłam , że parę lat temu spotkałam Sharon Stone w supermarkecie i dla mnie to było niesamowite w tedy spotkanie bo jakby ona ze mną rozmawiała w bardzo inspirujący sposób, zwróciła na mnie uwagę i rozmawiała ze mną na temat aktorstwa i potem sie na mnie rzucono , że się chwalę różnymi rzeczami. Od tej pory postanowiłam , że nie będę mówić z kim się przyjaźnię, kogo znam bardziej, kogo mniej.

Mogę jedynie powiedzieć, że najważniejsze dla mnie było, jak byłam na planie, żeby nie wypaśc jakoś strasznie, blado przy niej [śmiech] , dlatego, że w końcu jest aktorka, któa była nominowana do Oscara i ma Złote Globy i … Jak ja widziałam jak ona pracuje, robiło mi się słabo. Po Prostu jest tak świetnia.

Jest bardzo miła, jest skromna. Na planie zachowuje się absolutnie nie jak gwiazda, nie jak Sharon Stone.

Więcej możecie posłuchać TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.