Weronika opowiedziała jaki był agent Tomek

 Fakt dowiedział się w jaki sposób Weronika Marczuk-pazura poznała agenta Tomka.


Jakie chwyty mają agenci CBA by uwieść kobietę, która ma głowę do interesów? Biedny bo zagubiony ale z kasą w kieszeni. Chce inwestować ale sam nie potrafi sobie poradzić. Trzeba więc złapać piękną kobietę, która ma głowę na karku.

Weronika Marczuk Pazura poznała agenta Tomka w Krakowie w 2008 roku. Wtedy w Krakowie miał miejsce casting do You Can Dance. Tomka poznali też Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola.

Cała czwórka jadła kolację w jednym z krakowskich lokali, gdy nagle do ich stolika ktoś zamówił butelkę wina. W ten właśnie sposób postanowiło nawiązać znajomość dwóch mężczyzn. Jednym z nich był właśnie Tomasz Małecki…
– donosi Fakt.

Przedstawił się jako właściciel firmy w Londynie, dosiadł się i zaczął opowiadać o zainteresowaniach sprawami ukraińskimi oraz o przygotowywanych możliwych inwestycjach w tym kraju – opowiada znajomy Weroniki.

Zainteresowania ze strony prowadzących show nie było, jednak panowie zapobiegliwie pozostawili swoje wizytówki.

Jakim był człowiekiem Tomek? Miał głowę do interesów, miał kontakty z grubymi rybami. Nie lubił roboty papierkowej wolał zarabiać pieniądze. W Polsce czuł się źle, wolał Ukrainę. W taki sposób próbował zdobyć sobie zaufanie Weroniki. Małymi krokami wciągał ją w swoje interesy, chociaż nie prowadzili ich wspólnie. Dał jej pełnomocnictwa by ta go reprezentowała.

Tomasz towarzyszył Weronice w podróży na Ukrainę, gdzie szukała dla niego inwestycji. Obiecywał także wsparcie finansowe dla Centrum Polsko-Ukraińskiego.
– donosi tabloid.

Był świetnym słuchaczem. Zawsze wykazywał zainteresowanie rozmową i gotowość do pomocy – relacjonuje inny znajomy Weroniki. Zdarzało się, że opowiadał Weronice o swoim trudnym dzieciństwie. Był sierotą, wychowywanym przez ciotkę, z którą w dodatku nie miał w dorosłym życiu najlepszych relacji.

Tomek był biedny skrzywdzony przez kobiety. Nigdy mu sie nie układało z nimi. Sam był romantykiem. I chociaż adorował Weronikę, nigdy nie udało mu się zaciągnąć jej do łóżka.

Później już wszystko się szybko potoczyło, kiedy 23 września aresztowano Marczuk-Pazurę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.