Weronika Marczuk wynajęła dom

kapif

Sama przeprowadziła się do małego mieszkania.

Weronika Marczuk rok temu została zatrzymana przez CBA, podczas próby podjęcia łapówki. Od tego czasu wiele się wydarzyło w życiu jurorki YCD. Wera nie rozliczyła się jeszcze z przeszłością, ale napisała książkę o tym co  ją spotkało Chcę być jak agent, która ma być formą terapii.

Marczuk podupadła finansowo, na tyle by musiała wynająć dom, który kupiła zanim została zatrzymana. Miała założyć nową rodzinę. Dziś chociaż ma u boku ukochanego mężczyznę nie jest w stanie myśleć o ślubie.

Sytuacja, w której obecnie się znajduję, nie pozwalała raczej na snucie takich planów. Lęk i niepewność niczego nie budują – mówi Faktowi Weronika. Aktualnie podjęłam decyzję o wynajęciu domu na Ursynowie i przeprowadzce do mniejszego mieszkania – dodaje.

Czeka  ją jeszcze sprawa, która być może zakończy jej koszmar. Kiedy się odbędzie jeszcze nie wiadomo. Jednego jest pewna, wie co by powiedziała agentowi Tomkowi gdyby go spotkała:

– Zapytałabym, czy jest z siebie zadowolony i jak może normalnie dalej żyć z tym, co zrobił mnie i innym swoim ofiarom.\

Zobacz też: Doda walczy o swoje zdrowie!

źródło: Fakt.pl

WZ / newspix.pl

starnews.pl

kapif

kapif

mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.