,  

Weronika Marczuk w „Tańcu z gwiazdami”?!

WZ / newspix.pl

W końcu dojrzała do występu w show?

To już zaraz będzie dwa lata kiedy Weronika Marczuk została zatrzymana przez CBA z podejrzeniem o korupcję. Na początku 2011 roku została jednak oczyszczona ze wszystkich podejrzeń. Marczuk nie wracała do show-biznesu aż do teraz. Najprawdopodobniej zobaczymy jaw jesiennej edycji Tańca z gwiazdami, do którego już wcześniej się przymierzała.

Producentom show udało się namówić dopiero teraz byłą żonę Cezarego Pazury do wzięcia udziału na parkiecie jak dowiedziały się Gwiazdy.

– Rozmowy jeszcze trwają, ale jest to końcowy etap negocjacji – zdradza Faktowi  osoba pracująca przy programie.

Przez aferę z CBA i Agentem Tomkiem Weronika wiele straciła. Straciła stołek jurora w You Can Dance, zawiesiła działalność radcy prawnego. Obecnie żyje z niewielkiej firmy producenckiej, jest więc w sporym dołku finansowym. Z drugiej strony posmakowała jak jest żyć od pierwszego do pierwszego.

– Mimo afery, firma dostawała nowe zlecenia. Niestety, dochody, które generowała nie były zbyt wysokie. Starczało na pensje dla pracowników i bardzo skromne życie – zdradza przyjaciel Marczuk.

Była jurorka YCD wynajęła swój dom na Ursynowie, przeprowadziła się do niewielkiego mieszkania. Jeszcze nie wiadomo ile Marczuk dostanie za jeden odcinek , wiadomo jest jednak, że nie mało a to pomoże jej stanąć na nogi.

Zobacz też:Pietrucha o seksie z kobietą

źródło: Fakt.pl

 

newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Aleksander Majdański / FENOMEN

Aleksander Majdański / newspix.pl

Kapif

WZ / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.