Weronika Marczuk nie wraca do You Can Dance

kapif

Nawet o tym nie myślała, ważne jest coś innego dla niej teraz.

Weronika Marczuk raczej szans na bycie znowu jurorką w You Can Dance raczej by nie miała. TVN już postanowił , że w kolejnej edycji jurorka będzie nadal Anna Mucha. O ile stacja nie zastąpi tanecznego show, Top Model.

– Nie myślę na razie o „You Can Dance”, teraz skupiam się na mojej własnej firmie i na promocji książki – mówi Faktowi Marczuk. – Poza tym czekam na szybkie zakończenie śledztwa, nie tracąc wiary w wymiar sprawiedliwości – dodaje oskarżana o przyjęcie łapówki gwiazda.

100 tysięcy łapówki było dla niej szczęściem czy nie szczęściem? Bo gdyby tak założyć, nie byłoby afery z łapówką, nie byłoby książki Weroniki Marczuk, była by jurorką w YCD i nic by się w jej życiu nie działo. A tak ma tyle wrażeń i coś nowego co może promować i może więcej zarobić?!

Czytaj też:

kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Weronika Marczuk nie wraca do You Can Dance

  • Danuta

    Bardzo żałuję, że p.Monika nie chce wracać. Podobała mi się zawsze jej opinia. Niestety p. Mucha jest tylko dodatkiem bez wyrazu i chyba nie powinna wypowiadać się w kwestii tańca w szczególności „takiego tańca”!!!! MONIKA WRACAJ, proszę !!!!!!!!

You must be logged in to post a comment.