Weronika Marczuk kończy przygodę z „Tańcem z Gwiazdami”?

Kolejna spekulacja bukmacherów

W ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, z programem pożegnała się aktorka Aleksandra Kisio. Najbliższy niedzielny wieczór ma być pechowy dla Weroniki Marczuk. Zdaniem ekspertów Star-Typ Sport (STS), to właśnie ona zatańczy po raz ostatni w popularnym show.

Zdaniem STS była jurorka „You can dance” zawalczy o pozostanie w programie z najpopularniejszą polską snowboardzistą, Jagną Marczułajtis. Faworytem trzynastej edycji programu niezmiennie pozostaje Kacper Kuszewski.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnym odcinku „Tańca z Gwiazdami” po raz ostatni swój taniec wykona Weronika Marczuk – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Możliwe, że głośna afera, w którą była wplątana Marczuk w zeszłym roku, w dalszym ciągu negatywnie wpływa na jej wizerunek– dodaje.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na zwycięstwo w niedzielnym show pary Weronika Marczuk – Jan Kliment, to wygrana w wysokości 193,45 zł. W przypadku, gdyby z programem pożegnali się Kacper Kuszewski wraz z Anną Głogowską, wygrana wyniesie 1318,95 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.