,  

Weronika Marczuk grozi Agentowi Tomkowi! (video)

Agent Tomek chce wytoczyć proces Marczuk, nie wierzy w jej niewinność.

Czyli wojna między Weroniką Marczuk i Agentem Tomaszem Kaczmarkiem. Przez półtora roku Weronika Marczuk milczała i usuwała się skutecznie w cień, czekają na taki moment jak dziś. Była jurorka YCD udziela wywiad za wywiadem i grzmi, będzie gorąco, nie daruje tym,którzy ją skrzywdzili.

– Jestem niewinna. Powtarzałam to od chwili, gdy mnie aresztowano – mówiła z ulgą. Przyznała, że nie ma zamiaru już nigdy spotykać się z byłym agentem CBA, człowiekiem, przez którego jej życie legło w gruzach. Chciałabym, aby pan Tomasz odpowiedział za to, co zrobił, nie tylko mnie, ale także innym osobom. Wykluczam spotkanie z nim – mówiła.

Adwokat Marczuk, mec. Maciej Lach, zapowiedział proces cywilny za książkę o działaniach byłego agenta CBA Tomasza Kaczmarka wobec niej.

Kaczmarek nie siedzi cicho i nie ma zamiaru tego robić. w Polsat News powiedział :

Jestem zaskoczony i zdumiony postępowaniem prokuratury. Dowody w tej sprawie wskazują jednoznacznie, że pani Weronika dopuściła się czynów niezgodnych z prawem – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”. Jest wiele rzeczy, gdzie dopatruję się czynności niezgodnych z prawem w kwestii m.in. ujawnienia moich danych osobowych. Moi prawnicy rozważają skierowanie sprawy do sądu – dodał Małecki.

Posłuchajcie wywiadu w TVN24 Marczuk.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.