Weronika Marczuk będzie walczyć o odszkodowanie

Za zniesławienie od CBA.

Sprawa Weroniki Marczuk miała wg mediów skończyć się na początku tego roku. Ale wszystko potrwa jeszcze jakiś czas. Prokuratura oczyściła z zarzutów byłą jurorkę YCD. Agent Tomek wydał książkę, podobno tym samym podobno złamał prawo. Dopatrzono się nieprawidłowości w CBA, a Marczuk udziela wywiad za wywiadem, i chce odszkodowania.

Nie będę się odwoływać od tej decyzji oczywiście – powiedziała Weronika o umorzeniu sprawy. Zostały wszczęta śledztwa i długo jeszcze będzie się toczyć ta sprawa – dodała w „Dzień Dobry TVN”.

Poruszyła też temat książki Tomka Kaczmarka.

Ujawnienie tajemnic w książce to skandal. pewność granicząca z wygraną jest niebywała. Ja nad swoją książką pracowałam półtora roku, żeby nie było ani jeden informacji ze śledztwa.

Kto najbardziej ucierpiał na aresztowaniu i oskarżeniu Marczuk przez CBA? Oczywiście rodzice i ona sama również. Rodzice załamali się psychicznie i fizycznie. Czeka ich wiele operacji i leczenia. Marczuk powiedziała, że nie odpuści i będzie żądać odszkodowania.

Robi się całkiem ciekawie, czego jeszcze się dowiemy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Weronika Marczuk będzie walczyć o odszkodowanie

  • Obiektywny

    I bardzo dobrze,
    Pani Weronika powinna dostać sporą rekompensatę za to co jej uczyniono.
    Wstyd mi, że w moim kraju stało się coś takiego, dlatego jej żądania w sprawie milionowego odszkodowania od Skarbu Państwa są jak najbardziej słuszne

You must be logged in to post a comment.