,  

Wellman i Prokop reklamują wódkę!

Otulanie drzew zielonym futrem z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman odbędzie się już 10 grudnia. To część ogólnopolskiej akcji „Żubranko otula na zimę” przygotowanej we współpracy z Grupą Artystyczną z Puszczy. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce być bliżej natury i ogrzać się zimą!

W niektórych regionach Polski spadł pierwszy śnieg. Przygotowania do zimy ruszyły więc pełną parą. Nie możemy zapomnieć o naturze, więc symbolicznie, postanowiliśmy otulić drzewa – mówią organizatorzy akcji.

Happening pt. „Wielkie otulanie na zimę” odbędzie się 10 grudnia o godz. 13:00 przy placu De Gauelle’a w centrum Warszawy. Na czym będzie polegało?

– Nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów, ale możemy zagwarantować moc atrakcji i sporo dobrej zabawy dla uczestników – informują aktorzy przeprowadzający akcję. Każdy będzie mógł włączyć się w tę ogólnopolską inicjatywę i uchronić drzewa przed zimnem. Jak? Na rozgrzewkę sprawdzana będzie temperatura i puls drzewa. Następnie z pomocą zielonego futra, które będzie rozdawane na miejscu, każdy będzie mógł otulić wybrane przez siebie drzewo. Na aktywnych czeka również limitowana kolekcja najmodniejszych tej zimy, specjalnych PIN-ów z hasłami nawiązującymi do akcji: „I ♥ trawa”, „I ♥ puszcza” oraz „Jestem z puszczy”. Zapraszamy do wspólnego otulenia się na zimę!

Ubranie drzew w centrum Warszawy to tylko początek wielkiej akcji otulania się na zimę. W kolejce po nowe Żubranko czeka 250 000 innych obiektów. Nikt nie będzie marzł tej zimy!

Zabawę wspierają dziennikarze Marcin Prokop i Dorota Wellman, doskonale znani z programu Dzień Dobry TVN.

To już IV odmiana żubrankowego ubranka. Atutem tegorocznej kreacji jest forma. Futerko w zielonym kolorze jest miłe w dotyku, chroni butelkę przed utratą zimna, a smakoszy żubrowej trawy przed „odmrożeniami”.

Chcesz wiedzieć więcej i wygrać limitowaną serię Żubranka? Dołącz do naszych fanów na www.Facebook.com/zubrowkapl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.