Węgrowską zepchnięto do rowu!

Celebrytka ma pecha, jak nie podrzucony kwas do picia, to wszyscy się z niej  śmieją a teraz inny kierowca chciał jej samochód zepchnąć do rowu.

Iwonę Węgrowską najwyraźniej prześladuje pech. Jadąc z Warszawy na Śląsk do rodziców miała bardzo przykry incydent na drodze. W rezultacie zdarzenia wylądowała swoim mercedesem SLK w rowie.

To były najgorsze sekundy w moim życiu – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” wciąż roztrzęsiona Iwona. – Wracałam z Warszawy i jechałam do moich rodziców, bo akurat przebywają w sanatorium na Śląsku. Koło północy w Koszęcinie za Częstochową próbowałam wyprzedzić jeden samochód. Gdy tylko zaczęłam przyspieszać, kierowca złośliwie robił wszystko, żeby nie udało mi się go wyminąć. Miałam wrażenie, że chce mnie zepchnąć – relacjonuje wokalistka.

Nagle zobaczyłam, że z naprzeciwka coraz szybciej zbliża się ciężarówka. Nie miałam już możliwości ani wyprzedzić tamtego kierowcy, ani się za niego schować. Odrzuciło mnie w bok i wpadłam w rów, pełen błota i mułu, głęboki na 3 metry…

Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę. Mocno pociągnęły mnie pasy. Cały czas boli mnie obojczyk. Trafiłam do szpitala na obserwację. Na szczęście nic poważnego nie stwierdzono – dodaje.

Wypadku nigdzie nie zgłosiła, samochód z rowu wyciągnęli znajomi. Bajka czy fakty? W te raczej trudno jest uwierzyć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.