,  

Węgrowska odgryza się Tyszce

Za lalkę z sexshopu.

Marcin Tyszka kilka dni temu ostro się wypowiedział o Iwonie Węgrowskiej, która podczas Sylwestrowej nocy wystąpiła w bardzo krótkiej złotej kreacji, zaśpiewała piosenkę Shakiry i zaświeciła majtkami.

boskie zdjecia….ta pani ma gwarantowane kontrakty we wszystkich drag queen klubach – jako karykatura…. siebie? napompowana silikonem kopia Jennifer Lopez niczym lalka z sex shopu – swiecaca majtami przez caly wieczor …. jej playbkack show wygladal jak tani wystep w klubie transwestytow. – napisał na swoim profilu na Facebooku Tyszka

Iwonie zrobiło się strasznie przykro i odpowiedziała i to jak.

Jest mi bardzo przykro z tego powodu Marcinie. Myślałam, że masz więcej kultury. Rozumiem, że wolisz mężczyzn i można się nie podobać, ale aż tak krytykować? To spowodowało, że całkowicie zmieniłam zdanie o Tobie. A i jeszcze jedno to że zapłaciłam za materiały tyle, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Widocznie było mnie na to stać. Więc zbędne są Twoje komentarze na ten temat. Mimo wszystko pozdrawiam i czasem warto się zastanowić, przemyśleć, by potem czegoś nie żałować. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie i wszystkim moi Kochani!

Po kilku godzinach na stronie Tyszki pojawił się jeszcze jeden wpis Węgrowskiej.

Jestem bardzo zniesmaczona i bardzo mi przykro z powodu Marcina Tyszki. Okazał się mężczyzną (jeżeli można go w ogóle tak nazwać), bez klasy a miałam o nim inne zdanie. To tylko świadczy o jego inteligencji i wychowaniu. Zastanowię się jak rozegrać ta sprawę. Póki co Marcin najwidoczniej nie chce rozmowy w cztery oczy, bo usuwa moje wszystkie komentarze. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nie znamy się osobiście. Dlatego dziwi mnie fakt, komentowania mojej osoby. Najwidoczniej przykułam jego wzrok. A z tego to tylko trzeba się cieszyć.

Pozwolę sobie jeszcze skorzystać z okazji i wyjaśnić sprawę dotyczącą materiałów. Moi drodzy materiałów nie kupowałam w Polsce. A, że znalazł się podobny, czy nawet taki sam to jakie to ma w tym momencie znaczenie. Nawet jeśli przepłaciłam to moja sprawa, widocznie było mnie na to stać. Proszę przestać robić z tego wielka sensacje.

Jeszcze jedna wojna medialna?

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.