Węgrowska już napisała piosenkę

Dla męża

Iwona Węgrowska wyszła po raz drugi za mąż. W Polsce zalegalizowała swój związek zawarty w LV. Piosenkarka pochwaliła się swoim ślubem a właściwie zmiana nazwiska na Facebooku. Pochwaliła się także, że napisała dla ukochanego piosenkę.

 

Moi Kochani od wczoraj nasz związek małżeński z Las Vegas – USA z 13 marca 2013 roku został prawnie zarejestrowany w księgach Stanu Cywilnego na terenie RP.Jestem Polką i teraz dopiero czuję, że jestem prawdziwą i szczęśliwą mężatką. Mam najwspanialszego męża na świecie. Kocham i czuje się kochana. Jednak zapewniam, że to tylko prosta forma rejestracji i nie było żadnych uroczystości ślubnych.
Ten wielki dzień dopiero nastąpi. Żałuje tylko jednego, że nie będzie już mojego taty w tak ważnym dla mnie dniu, którego kochałam nad życie. Do tej pory nie mogę pogodzić się z jego odejściem. Ale wiem, że w każdej sytuacji jest ze mną. A tymczasem pragnę Was poinformować, że piosenek ciąg dalszy. Już za kilka dni będziecie mogli posłuchać mojej najnowszej piosenki. Została specjalnie napisana dla mojego męża, zaaranżowana przez Mike Tate, kompozytora z Texasu. Śpiewam o życiu i szczęściu, którego doświadczyłam w Las Vegas. Jestem ciekawa Waszych opinii, ale to dopiero niebawem. Wszystko dla Was. Trzymajcie kciuki i dziękuje za tak wielkie poparcie mnie i mojej twórczości.To bardzo miłe być docenianym szczególnie przez Was. Pozdrawiam Iwona Węgrowska Madeyski

 

Gratulujemy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.