Węgorzewska: moja córka będzie aktorką !

Alicja Węgorzewska była gościem cyklu spotkań z gwiazdami “Coolturalne Środy” organizowanych w kaliskiej restauracji “Komoda Club” w ramach projektu “Pomaganie jest trendy”.

Jak się okazuje, pomysł takich spotkań jest jednocześnie źródłem wiedzy o artystach, gdyż w kameralnym gronie otwierają się oni bardziej niż w rozmowach z dziennikarzami.

W trakcie spotkanie w ubiegłą środę znana śpiewaczka i jurorka “Bitwy na głosy” , opowiedziała o swojej córce

„ona jest bardzo utalentowana , ma znakomite zdolności plastyczne, muzyczne i aktorskie. Nie wiem kim będzie jak dorośnie, bo chciałabym, aby to ona sama zdecydowała. Obserwując jednak jej zapał do aktorstwa wydaje mi się, że może jej pasja ciągnąć w tę stronę. Ostatnio zagrała w teatrze i bardzo jej się to spodobało, chce wracać na scenę. Jej pasja pomaga mi jednocześnie w procesie wychowawczym. Ostatnio dałam jej ultimatum, że będzie mogła uczestniczyć w zajęciach aktorskich, jeśli nie opuści się w nauce, wyobraźcie sobie, że od tej pory nie przyniosła do domu słabszej oceny niż czwórka” – opowiadała artystka w trakcie spotkania z fanami.

 Zdjęcie Alicji i Krzysztofa zobaczycie na naszym profilu na Facebooku

Artystka była gościem 10. już spotkania z cyklu „Coolturalne środy” organizowanego w ramach projektu Krzysztofa Gorzkiewicza „Pomaganie jest trendy”, który spotkanie to również prowadził.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Węgorzewska: moja córka będzie aktorką !, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.