, , ,  

Weekend w blasku gwiazd w Galerii Mokotów

Porady dotyczące kreowania wizerunku, pokazy mody i najnowszych trendów, rozmowy o najlepszych stylizacjach z Dorotą Wiliams, Sylwią Gliwą, Agnieszką Maciąg i Mają Sablewską

– to wszystko zaplanowano na weekend, 27-28 października, w warszawskiej Galerii Mokotów. Na wszystkich zainteresowanych modą czeka mnóstwo konkursów, strefa mody i stanowisko do makijażu, gdzie będzie można skorzystać z porad ekspertów. Event poprowadzą Beata Sadowska, a stylista – Piotr Sałata przygotuje pokaz najemców. Wisienką na modowym torcie będzie sobotni koncert Natalii Lesz, która wystąpi w Galerii Mokotów około godziny 20.00.

 

Sobotnie wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00. Popołudnie wypełnią rozmowy Beaty Sadowskiej o wizerunku, stylizacjach i modzie z Mają Sablewską i Agnieszką Maciąg.
W godzinach 18.00-20.00 odbędzie się cykl pokazów mody kolekcji jesień-zima 2012,w których wezmą udział marki, takie jak: Esprit, New Look, Olsen, Peek & Cloppenburg, Simple, River Island, Wallis, Timberland czy United Colors of Benetton. Przy tej okazji swoją kolekcję pokaże także Bohoboco, czyli duet projektantów –  Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, którzy w połowie września otworzyli swój salon w Galerii Mokotów. Będzie to zatem doskonały moment, aby sprawdzić czy dominującymi barwami w tym sezonie w istocie będą burgund, kolor czerwonego wina, ciemny turkus, butelkowa zieleń, granat i oczywiście czarny. W pokazach wezmą udział zwyciężczynie w konkursie „Przejdź w pokazie”, który toczył się na Facebooku Galerii Mokotów. W tym dniu także popis swoich wokalnych, a przy okazji modowych umiejętności, da Natalia Lesz, która wystąpi około godziny 20.00.

 

Kolejny dzień zapowiada się równie obiecująco. Modowa podróż przez pasaże Galerii Mokotów rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 20.30. Prócz rozmów o trendach ze stylistą Piotrem Sałatą będzie można podziwiać najnowsze stylizacje w wykonaniu Doroty Wiliams i uczestniczyć w rozmowie o świecie mody z Sylwią Gliwą. W niedzielę również będzie można skorzystać z porad specjalistów, którzy będą dostępni przy strefie mody
i stanowisku do makijażu. W tym dniu także poznamy laureatkę konkursu „Styl gwiazdy”. Jak podczas całego „Weekendu w Blasku Gwiazd” na wszystkich, którzy w tym czasie odwiedzą Galerię Mokotów czekają liczne konkursy z mnóstwem atrakcyjnych nagród.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.