Wałęsówna i Herbuś wstąpiły do sekty !

Myślicie pewnie , że to żart, bo jak może córka Wałęsy, wychowana w katolickim domu przystąpić do sekty?


Maria Wałęsa obwiązała sobie dłoń czerwoną nitką, która ma ja chronić od nieszczęść. Nitka również jest znakiem rozpoznawczym dla wyznawców kabały. Razem z nią do tych nauk przystąpiła też Edyta Herbuś.

Choć sami wyznawcy kabały uważają , że nazywanie ich sektą jest obraźliwe, to jednak zgromadzenie to, bardzo miesza w głowach ludziom. Kabała jest bardzo popularna wśród gwiazd. Należy do niej choćby Madonna. W Polsce z charakterystyczną czerwoną wstążeczką na przegubie dłoni pojawiały się m.in. Kayah , Kasia Figura i Aneta Kręglicka. A teraz dołączyła do nich Edyta Herbuś.

Symboliczna czerwoną nić dostałam od Marysi na szczęście. Ma mnie chronić przed zawistnymi ludźmi i wszelkim złem. Muszę jednak przyznać, że choć ją noszę, to nie studiuję kabały – tłumaczy w rozmowie z Faktem Herbuś.

W przeciwieństwie do Wałęsówny, która jest zafascynowana tą nauką. Córka byłego prezydenta jest w stałym kontakcie z ludźmi wyznającymi kabałę i z wielkim zaangażowaniem zgłębia tę naukę- czytamy w Fakcie.

Ta nauka nie koliduje z wiarą chrześcijańską. Kabała pozwala dowiedzieć się więcej o sobie. Dzięki niej mogę powiedzieć, że jestem spokojniejsza i bardziej zdystansowana. Wyraźniej widzę moją przyszłość, moje życie – tłumaczy Faktowi Wałęsówna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.