, , ,  

Walka zakończyła się sukcesem!- Doda

Michał Pieściuk / newspix.pl

Czyżby szpik się przyjął u Nergala?

Doda na swoim profilu na Facebooku pisze, że w końcu może zająć się sobą. Piosenkarka wchodzi do studia i bierze się za nagrywanie nowej płyty, która miała początkowo ukazać się na jesieni 2010 roku. Z wpisu Doroty wynika, że szpik kostny jaki został przeczepiony Adamowi Darskiemu przyjął się a on zaczyna wracać do zdrowia.

Rozwiały się wraz z nowym rokiem ciemne chmury, nasza walka zakończyła się sukcesem! Teraz spokojnie i z wielką radością mogę zająć się sobą, WAMI i tym za czym tak bardzo skrycie tęskniłam przez ostatnie pół roku! Kochani, wchodzę do studia! Mam mega bad moc 😀 Życzę Wam, żebyście nawet z najtragiczniejszych scenariuszy, które pisze życie, wychodzili zwycięzko! Jestem przykładem, że szczera miłość, odwaga i wiara w siebie to mix z niezastąpionych gumijagód (dodojagód jak wolicie) na beznadziejne sytuacje. Oby ich było jak najmniej w 2011. Nowa bad płyto… NADCHODZĘ!!!

Pierwszy krok już widzieliśmy, wpuszczenie do sieci trailera jej najnowszego teledysku.Za kilka dni ma się pojawić całość a już niedługo płyta, na którą tak wszyscy czekają. Górniak już powinna drżeć i jeszcze ostrzej brać się do pracy, bo zaczyna zostawać w tyle.

Świeża informacja, być może już za tydzień Nergal będzie mógł przytulić swoją ukochaną!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.