,  

W Viva Polska startują „Łowy króla disco”

Kto zdobędzie serce Króla Disco?

Warszawa, 31 sierpnia 2011: Już w najbliższą sobotę cała Polska wstrzyma oddech. Na antenie stacji Viva Polska startuje nowy program „Łowy Króla Disco”. Tomasz Niecik – król muzyki disco wyruszy na polowanie, a za cel obierze sobie niewieście serca.

Gospodarzem i głównym bohaterem nowego show jest charyzmatyczny Tomek Niecik, znany z takich hitów, jak „Czarna Inez”, „Cztery osiemnastki”, czy „Ta jedyna”. Podczas tournee po Polsce Tomek, spośród setek fanek wybierze siedem dziewczyn, które wystąpią w kolejnych odcinkach „Łowów Króla Disco”. A jedna z dziewczyn, której dopisze szczęście, będzie miała szansę zdobyć serce Tomka… Jak śpiewa sam król, „Nie chcę mieć Ciebie w snach/świat bez Ciebie to żart/ plany niebios Ci dam/ szczęście wywróżę z kart/ Ty Jedyną bądź”. Która z uczestniczek zostanie tą jedyną i zdobędzie serce Króla Disco?

Zadanie nie będzie proste, liczyć się będzie nie tylko uroda, ale także spryt, inteligencja i urok osobisty. Kandydatki będą musiały wykazać się odwagą i sprostać nie lada wyzwaniom. wśród zadań znajdą się test wiedzy ogólnej, mycie limuzyny Tomka, a także… taniec z dziwnymi przedmiotami. Nie będzie łatwo, ale kandydatki są gotowe zrobić wiele, aby wygrać każdą konkurencję, co udowodnią w kolejnych odcinkach programu.

Premiera programu „Łowy Króla Disco” na antenie Viva Polska 3 września godz. 19:00.

Emisja w każdą sobotę godz. 19: 00. Dodatkowe emisje: poniedziałek g. 21:00, środa g. 20:00.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze W Viva Polska startują „Łowy króla disco”

You must be logged in to post a comment.