W poniedziałek pogrzeb Violetty Villas

Na pogrzebie będzie śpiewał utwory Diwy mężczyzna.

Już w poniedziałek czyli jutro na Powązkach w Warszawie zostanie pochowana zmarła dwa tygodnie temu Violetta Villas. Na pogrzebie będzie wykonanych kilka utworów piosenkarki, jednak żadnego nie wykona kobieta a mężczyzna. Villas nie mogłaby znieść myśli, że jakakolwiek kobieta śpiewa jej utwory.

Dlatego rodzina poprosiła by tą kwestią zajął się Adam Wilk. Artysta ma zaśpiewać ukochaną przez Villas „Ave Maryja” oraz piosenkę z repertuaru gwiazdy „Melancholia” (z tekstem Agnieszki Osieckiej) lub „Do Ciebie mamo”.

To dla mnie zaszczyt i ogromne wyzwanie. Robię to na specjalną prośbę syna i synowej Violetty Villas. Nigdy nie śpiewałem piosenek pani Violetty, ale mam nadzieję, że sprostam temu zadaniu – mówi Super Expressowi Wilk.

Violetta Villas będzie pochowana w różowej sukni i będzie miała ulubiony makijaż. Takie dyspozycje wydała wiele lat temu.

Mariola Pietraszek,  przysięgła kiedyś gwieździe, że przygotuje ją do trumny.

Rodzinie zależy, aby pogrzeb był skromny. Nie chcą przepychu. Zdecydowali się na klasyczną drewnianą trumnę… Są to dla nich bardzo trudne chwile… Ostatecznie podjęli też decyzję, że trumna nie zostanie otwarta nawet dla najbliższej rodziny – mówi tabloidowi  osoba zaprzyjaźniona z Gospodarkami.

Na cmentarzu zjawią się też przyjaciele ze sceny i fani. Pójdziecie?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze W poniedziałek pogrzeb Violetty Villas

You must be logged in to post a comment.