,  

„W jego życiu nie ma miejsca dla mnie”- Doda i Nergalu

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Ciąg dalszy farsy

Kilka dni temu Doda odebrała kolejną statuetkę za ratowanie życia człowiekowi. Nagroda była przeznaczona zarówno dla Dody jak i Nergala, jednak ten nie pojawił się na gali.

Podczas odbierania nagrody, Doda powiedziała, że widocznie tak usiało być. Wierzy, że to co się stało to jej przeznaczenie.

Robiłam wszystko, by uratować życie drugiego człowieka. Adam szczęśliwie wyszedł ze szpitala i zaczyna żyć pełną piersią. Lecz osób, które wciąż zmagają się z tą chorobą, są tysiące. Dlatego zapisujcie się do banku dawców szpiku. Mnie co prawda nie udało się uratować mojego związku, ale zdołałam uratować człowieka, i jestem z tego dumna – powiedziała ze sceny Doda

Gdy tylko weszła za kulisy z piosenkarką porozmawiała dziennikarka DDTVN.

To świeża sprawa, dlatego nie chcę o tym mówić. Do tej pory nie wiem co się stało. Nie wiadomo co dzieje się z ludźmi po przeszczepie. Być może innym parom udało się wyjść z tego zwycięsko. Nam niestety nie. Adam jest teraz pochłoniętymi nowymi pasjami. W jego życiu nie ma miejsca dla mnie.

Momentami mieliśmy wrażenie, że Doda wybuchnie płaczem, słowa stawały jej w gardle i wyraźnie ją dławiły. Tego nie da się udawać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.