,  

W życiu Liszowskiej nic się nie zmieniło

 Nadal mieszka w Polsce i nadal pracuje jako aktorka.


Joanna Liszowska będąc żoną szwedzkiego milionera Oli Serneke, mogła by nic nie robić. Mogłaby leżeć sobie dziś gdzieś na plaży a przystojni kelnerzy podawali by jej drinki z parasolkami. Nad głową by jej szumiały palmy. Palmy szumią?

Ale aktorka nie chce takiego życia, chce robić dokładnie to co robiła do tej pory. Czyli chce grać w filmach i na deskach teatru. A i  propozycji jej nie brakuje. Bo kto nie chce by zagrała u nich żona milionera?

– Asia przygląda się wszystkim propozycjom, więc jak trafi się coś fajnego, to zapewne przyjmie ofertę – mówi menedżerka.

Bo bogactwo to nie wszystko.

Gazety rozpisują się, że jak Asia ma bogatego męża, to nie musi pracować. Bzdura! – mówi Faktowi stanowczo menedżerka Liszowskiej, Magdalena Nowak.Asia gra teraz w czterech spektaklach. Dwa spektakle ma w Teatrze Komedia, czyli „Wydmuszka” i „Lewe interesy”, „Fredro dla dorosłych” w Teatrze 6 Piętro i „Miłość i polityka” w Teatrze im. Adama Mickiewicza – wylicza.

Mimo nawału pracy małżonkowie mają tez chwile dla siebie. A sama Joasia nic a nic się nie zmieniła.

– Asia tak jak dotychczas funkcjonuje między dwoma domami. Małżeństwo niczego nie zmieniło, a dojazdy zajmują Asi mało czasu – mówi Faktowi Magdalena Nowak.

Ma swój odrzutowiec?

Zobacz też: Felicjańska pokazała piersi. Dlaczego?
źródło: Fakt.pl
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.