W ich związku wieje nudą!

ImageNa co dzień w zaciszu domowym siedzą i popijają coś mocniejszego!


Czarne informacje zaczynają wychodzić na światło dzienne z pożycia małżeńskiego Nataszy Urbańskiej i jej męża Janusza Józefowicza.

Jacy są naprawdę? Urbańska jako nastolatka zapisała się na zajęcia w teatrze Buffo. Dyrektorem i nauczycielem był od zawsze Janusz Józefowicz. Przez lata zapatrzona w swoim nauczycielu Natasza pokochała go tak bardzo, że ten z w końcu zostawił swoją rodzinę i zamieszkał z uczennicą, którą później poślubił. Niebawem urodziło im się dziecko Kalinka. gdy przychodzi wieczór, on zasiada w swoim ulubionym fotelu, sięga po szklaneczkę czegoś mocniejszego, ona siada koło niego i …

Natasza nadal jest wpatrzona w Janusza, nadal chce być najlepsza. Razem pracują, mają wspólną pasję, taniec, a scena to grunt po którym w duecie małżeńskim sprawnie się poruszają. Ale wystarczy spojrzeć na nich, kiedy nie pracują. Janusz nie wie gdzie się ma podziać. Najchętniej zasiada w fotelu i sięga po drinka, a Natasza szukając sposobu, by być blisko, siada obok i napełnia własną szklankę, chociaż alkohol nigdy nie był dla niej pokusą – powiedział Rewii znajomy choreografa.

Jego poprzednie małżeństwo było wręcz identyczne!

Przeuroczy, kochający, ale przez całe życie zajmujący się tylko sobą. Miłość była dla niego artystycznym wyrazem. Dzieci bardzo kochał, ale z oddali i rzadko się nimi zajmował – opowiadają koleżanki Danusi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.