W “Dziku – Dom Zabawy i Kultury” rusza nowy cykl imprez – Jam Session – Krzysia Górniak zaprasza!

Fotoszok.pl
W “Dziku – Dom Zabawy i Kultury” (ul. Belwederska 44, Warszawa), rusza nowy cykl imprez – Jam Session – Krzysia Górniak zaprasza!

Zapraszamy w dniach: 06.02 i 20.02.2014, godz. 20:30.

Wstęp wolny.

 

W co drugi czwartek artyści grający na rozmaitych instrumentach będą spotykać się na wspólne muzykowanie przed publicznością. Tym, co wyróżnia sesje w ‘Dziku’ jest odejście od jednego tematu na rzecz różnorodnych gatunków – będą rozlegać się dźwięki jazzu, bluesa, swingu, funku. Na imprezie pojawią się  znakomici muzycy: Krzysia Górniak – gitara, Wojciech Gogolewski, Michał Załęski – piano, Paweł Pańta, Wojciech Ruciński – bass czy Artur Lipiński – perkusja.

Jam session ma charakter otwarty, więc spodziewamy się wielu muzyków, którzy będą uczestniczyć we wspólnym muzykowaniu, zarówno muzyków sekcyjnych (pianistów, basistów perkusistów, gitarzystów) jaki i solowych: (saksofonistów, trębaczy, puzonistów, wokalistów).

 

Najważniejszy w jamowaniu jest „fun” – przyjemność i energia czerpane z improwizacji i wzajemnego uzupełniania się, często po raz pierwszy spotykających się ze sobą na scenie artystów. Ważnym elementem imprezy jest również publiczność spontanicznie reagująca na wariacje i dźwiękowe dialogi muzyków. Im więcej instrumentów i barwnych postaci prezentujących odmienne style, tym więcej twórczego zamieszania i zabawy.

 

Podczas jam session wspólne granie będzie rejestrowane i na zakończenie cyklu powstanie płyta z najlepszymi fragmentami muzycznymi. Będzie to unikata rejestracja muzyki granej na żywo.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.