, ,  

W czym wystąpi Doda na Gali Telekamer?

 Kiedy światowe media swoje gale rozdania nagród pokazuje w telewizji u nas jest odwrotnie. Gali Telekamer niestety nie zobaczymy ani w telewizji ani tym bardziej na żywo.


Już dziś odbędzie się Gala Telekamer 2010, największym wydarzeniem tego show będzie ubranie Dody  a dokładnie jej buty. Wokalistka ma założyć na swoje nogi to czego nie chciały założyć modelki innych krajów podczas pokazu mody.

Wszyscy donoszą, że Doda pojawi się na Telekamerach w ekstrawaganckich butach z najnowszej kolekcji angielskiego projektanta Alexandra McQueena i będzie pierwszą celebrytką na świecie, która takie buty będzie miała na nogach. Ona jedyna dostanie te buty od samego projektanta ze specjalną dedykacją a wszystko to podobno dzięki osoby, ze środowiska Lady Gagi. Buty będą przypominały te, które Lady GaGa założyła do jednego z teledysków.

eby było ciekawiej, Posh i Janet Jackson zamówieni e na takie buty również złożyły, jednak one dostaną je dopiero pod koniec lutego. Dlaczego więc Doda ma dostać wcześniej niż takie gwiazdy?

W tego typu obuwiu chce wystąpić Doda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.