W czym tkwi fenomen sukcesu Chyry?

 Gdy pracuje, nie folguje. Gdy ma wolne, idzie na całość!

Kapif


Andrzej Chyra to świetny aktor. Grał w wielu znanych produkcjach polskich i zagranicznych. Dzięki świetnej kreacji w spektaklu „Tramwaj” w Teatrze Odeon udało mu się podbić Paryż.
 
Chyra pracuje obecnie na planie filmu Sponsoring. Prócz aktora zobaczymy tam też: Juliette Binoche, Joannę Kulig i Krystynę Jandę.
Ale to nie wszystko, zagra też w The Land of Oblivion u boku Olgi Kurylenki.

Sam osobie mówi, że gdy pracuje nie obija się. A role wybiera takie by były jak najtrudniejsze.

Potrzebuję bardziej skomplikowanego materiału i określonego typu postaci. Czatuję na takie propozycje, w których postać, którą mam grać jest niejednoznaczna, ma jakąś tajemnicę i życie wewnętrzne, którego nie do końca jestem świadomy, nie potrafię go rozgryźć. Takie postaci umiem grać. Do postaci jednoznacznych brakuje mi instynktu, umiejętności. Rzeczy naiwne nie bardzo mi wychodzą – wyznał jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Jego sukces jako aktora przyszedł dopiero po 12 latach po ukończeniu warszawskiej PWST. Role sypały mu się wtedy jak z rękawa.

Jedna jedyna rola jaka przypominała jego własne życie to S@motność w sieci. Wtedy w filmie jego partnerką była Magdalena Cielecka. Przez jakiś czas para się spotykała prywatnie, ich związek był dość burzliwy. Dziś nie są już razem ale są w przyjaźni. Chyra zaraz skończy 46 lat i nic nie zanosi się by zmienił swój kawalerski stan.

Nie mam poczucia, że coś mnie goni. Kiedyś panikowałem, jak wszyscy: „Skończyłem 30 lat, Boże! Już mam czterdziestkę!”, byłem przerażony upływającymi miesiącami. Wydawało mi się, że tyle mi umyka. Ale w końcu pomyślałem, że nie ma co żałować mijającego czasu, bo i tak nie jestem w stanie nim zawładnąć. Teraz myślę: „niech się zdarzy, co ma się zdarzyć” – wyznał niedawno.

Zobacz też: Była Mroczka smaży się na leżaku. FOTO
źródło: Fakt.pl


Piotr Molęcki / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.