Viva Comet już w lutym

Mazur

Pierwsze szczegóły.

24 lutego 2011 w warszawskiej Hali Expo XXI odbędzie się czwarta gala Viva Comet 2010. Zostanie nagrodzonych 12 artystów, którzy w minionym roku byli najlepsi. Kto wygra? Wszystko będzie zależało od widzów, którzy będą głosować w Internecie na swojego faworyta.

Zwycięzcy dotychczasowych edycji to Doda – dziesięciokrotna laureatka, Ewa Farna – dwukrotna triumfatorka, a także Feel, Afromental, Agnieszka Chylińska czy Mrozu.

Cieszy nas, że w ciągu trzech lat Comety urosły do rangi jednych z najważniejszych nagród muzycznych w Polsce, cenionych zarówno przez samych artystów, branżę muzyczną, jak i przez fanów, którzy co roku oddają dziesiątki tysięcy głosów na swoich idoli. Po czwartej edycji widzowie na pewno mogą spodziewać się występów topowych polskich gwiazd oraz wielu muzycznych niespodzianek, dzięki którym gala ma szansę na długo pozostać w ich pamięci – mówi Agnieszka Kubiak, Senior manager music channels w MTV Networks Polska.

W połowie stycznia będzie znana lista nominowanych. Dopiero wtedy będzie można głosować na swojego faworyta. Sprzedaż biletów na Viva Comet rozpocznie się połowie stycznia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.