,  

Violetta Villas miała na ciele SZRAMY,SINIAK I ODLEŻYNY

Posiniaczone nogi, zaniedbane ciało, szramy na czole i skroni, obcięte włosy – tak wyglądały zwłoki. Na razie fakty są nieoficjalne

Kiedy policja i prokuratura weszły do domu Violetyt Villas zaraz po zgłoszeniu jej śmierci miały nietęgie miny. Warunki w jakich żyła gwiazda były przerażające. Prokuratura od razu przystąpiła do czynności wyjaśniających, czy przypadkiem osoby trzecie nie przyczyniły się między innymi do śmierci piosenkarki.

Elżbieta Budzyńska nagle unika kontaktu i nie chce się wypowiadać w sprawie.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały złamanie kości udowej oraz zapalenie płuc. Złamanie mogło doprowadzić do zatoru tłuszczowego. Obie te rzeczy nie były leczone, a stan Villas przed śmiercią był zły.– tyle usłyszał wstępnie Super Express. Jednak ciągle wychodzą nowe fakty.

Dziennikarzom TVN- udało się ustalić więcej szczegółów- W chwili pojawienia się policji w domu Violetty Villas jej opiekunka była pod wpływem alkoholu. Ciało artystki, tylko częściowo ubrane, leżało na kanapie. Jej włosy były krótko obcięte. Wygląd zwłok wskazywał na zaniedbania sanitarne i medyczne.

Ciało pani Violetty było w opłakanym stanie. Miała siniaki na nogach, tak jakby ktoś ją kopał. W dodatku dziwne szramy na czole i w okolicach skroni – opowiada „Super Expressowi” jedna z osób pomagających przygotować ciało do pogrzebu. – Ale największym dla nas szokiem było to, że Villas miała obcięte przy skórze włosy. Przecież w życiu nie dałaby sobie tego zrobić. Wszyscy, którzy ją znali, dobrze wiedzą, że na punkcie swoich bujnych włosów miała prawie obsesję. Musiała je stracić tuż po śmierci lub gdy była nieprzytomna – podkreśla informator.

Nie wiadomo co się na prawdę działo w Lewinie Kłodzkim. Prokuratura ciągle przesłuchuje świadków.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.