Violetta ujawnia co ją gryzie

ImageNie rozmawia z synem od bardzo dawna, a ma go jedynego.


Jej największym dramatem jest brak kontaktu i rozmów z synem. Krzysztof Gospodarek, od 10 lat nie rozmawia z matką. Za cała sytuację on obwinia gosposię matki, Elżbietę Budzyńską. Violetta zapisała jej cały majątek a syn twierdzi, że to właśnie ona odcięła matkę od świata i manipuluje nią i okrada.
Sama Villas do tej pory, mało mówiła o synu i relacjach z nim. Tym razem przerwała milczenie. W wywiadzie dla Super Expresu wyznała wprost, że się go wstydzi:
Proszę pani, jak ktoś tyle robi krzywdy matce rodzonej i obmawia ją publicznie, to nie ma o czym gadać. Pani Ela Budzyńska to dziecko takie, które ja bym chciała mieć zamiast mojego syna. I chcę, żeby ją Pan Bóg błogosławił za wszystko, co dla mnie robi. Mnie trzeba pomóc, a mój syn tego nie zrobił. Nigdy! To on jest przyczyną tego całego nieszczęścia – mówi wzburzona piosenkarka.
Jednak w dalszej części rozmowy wychodzi na jaw, że pani Violetta jest gotowa odbudować relacje z synem. Oczekuje od niego tylko przeprosin:
Jakby mój syn się nawrócił i powiedział mi jeden raz: Mamo, przepraszam, że cię skrzywdziłem, albo kupił mi raz kwiatek na święto matki. eby choć raz przyjechał i wręczył mi bukiet… Nie! Tego to on przecież nie powie do dziennikarzy, a co dopiero do mnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.