Vectra sponsoruje Grzegorza Proksę polskiego zawodowego boksera

ImageVectra oraz Grzegorz Proksa podpisali umowę o wspłpracy, w ramach ktrej operator będzie wspierał boksera w jego karierze sportowej.


Umowa obowiązywać będzie do końca marca 2010 roku z możliwością przedłużenia. W jej ramach sponsor będzie mgł rozpowszechniać wizerunek boksera do promocji swojej firmy i jej usług oraz wykorzystywać go do akcji marketingowo – reklamowych.

„Sponsoring sportowy wpisał się w politykę firmy już wiele lat temu. Grzegorz Proksa to obok drużyny siatkarskiej „Joker” z Piły oraz koszykarzy „Czarni Słupsk” kolejny sportowiec, ktrego Vectra wspiera i umożliwia realizację zawodowych ambicji. Jesteśmy przekonani, że angażując się w tego typu działania nie tylko pomagamy młodym talentom, ale rwnież budujemy pozytywny wizerunek naszej firmy i promujemy sport wśrd naszych abonentw” – powiedziała Agnieszka Grska, dyrektor marketingu Vectry.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego sponsora Grzegorza. Vectra, jako medialny potentat, jest dla nas szczeglnie atrakcyjna. Jesteśmy przekonani, iż poza czysto komercyjnymi aspektami, wizerunek Grzegorza nabierze dodatkowych rumieńcw dzięki wspłpracy z jednym z liderw rynku mediowego w Polsce. Grzegorz z pewnością nie zawiedzie oczekiwań, jest zawodnikiem o olbrzymim potencjale a dodatkowo jego poważna kariera sportowa dopiero się zaczyna” – powiedział agent Grzegorza Proksy.


Grzegorz Proksa – polski bokser, młodzieżowy mistrz świata WBC i IBF w wadze średniej. Treningi rozpoczął 15 lutego 1999 roku w klubie Victoria Jaworzno pod okiem szkoleniowca Roberta Kopytka. W 2001 roku zdobył tytuł Mistrza Polski juniorw w wadze lekkiej a w 2003 roku tytuł młodzieżowego mistrza Polski w wadze lekkopłśredniej oraz tytuł młodzieżowego wicemistrza Europy także tej wagi. W roku 2004 został młodzieżowym mistrzem Polski wagi płśredniej i otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika tejże imprezy. We wrześniu zdobył rwnież tytuł mistrza Polski w gronie seniorw. 3 marca 2006 roku Grzegorz Proksa (Polish Boxing Promotion) wywalczył w Borough Hall w angielskim Hartlepool wakujące tytuły młodzieżowego mistrza świata organizacji WBC i IBF w wadze średniej, po zwycięstwie nad Belgiem Kennethem van Eesvelde. 13 października 2006 roku Proksa obronił tytuły młodzieżowego mistrza świata federacji WBC i IBF w wadze średniej. Polak pokonał na punkty Argentyńczyka Ignacio Fragę a 15 grudnia 2006 ‚Super G’ w londyńskim Town Hall pokonał Stevena Conwaya. Była to 9 walka i jednocześnie dziewiąte zwycięstwo Polaka na zawodowym ringu. Kolejną walkę w obronie pasw MM Grzegorz Proksa stoczył 21lipca. Pokonał Rumuna Vitalija Banivura, zwyciężając po raz 11 na zawodowym ringu. Swoje kolejne walki w 2007 roku odbył 12 października 2007 kiedy pokonał Gottharda Hintereggera oraz 15 grudnia 2007 pokonując na punkty Niemca Andreia Rimera. 12 kwietnia 2008 Proksa pokonał na punkty Jairo Alvarezem z Wenezueli. Na kolejną walkę Proksy przyszło czekać aż do 10 października kiedy to zwyciężył nad Rumunem Mihaila Macoveia. Rok 2008 Grzegorz Proksa zakończył wygraną nad Brytyjczykiem Tazem Jonesem (nokaut w 4 rundzie) – 5 grudnia 2008.

Grupa VECTRA (www.vectra.pl) to drugi pod względem liczby abonentw operator kablowy w Polsce, dostawca usługi triple play. Obsługuje 740 tys. klientw w 155 miastach na terenie całego kraju. W ofercie VECTRY, obok 140 programw telewizyjnych oferowanych w technologii cyfrowej, także w jakości HD oraz 50 programw realizowanych przez niezależne telewizje lokalne, znajduje się usługa szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie kablowej telewizji cyfrowej, VECTRA zdobyła 220 tysięcy abonentw i jest krajowym liderem tej usługi. Odbiorcami szerokopasmowego dostępu do internetu VECTRY jest 225 tys. gospodarstw domowych. Z telefonu VECTRY korzysta 55 tys. abonentw.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.