USZA PROGRAM O SZTUKACH WALK

Już po wakacjach w jednej z ogólnopolskich telewizji pojawi się nowy program opowiadający o utytułowanych zawodnikach boksu, Muay Thay czy K1, których droga do sukcesów nie była prosta.

Wszystko to za sprawą firmy produkcyjnej “Flesz s.c.” z Łaszkowa, która zaproponowała Arkadiuszowi Wełnie stworzenie programu pod tytułem “Droga”,a którego pilotażowy odcinek z Wełną na czele można już zobaczyć w internecie, za pośrednictwem strony:

“Program “Droga” to program, w którym starać się będziemy przedstawić kontrast pomiędzy światem przestępczym, a światem sportu będącym w tym wypadku drogą wyjścia , a zarazem alternatywą dla wszelkiego rodzaju patologii. To program, w którym przedstawiamy sporty walki jako sposób wyładowania swojej agresji, a jednocześnie odnalezienie swoich wartości. Nie sposób bagatelizować zawodników klubu Arkadia, jakości ich walk, czy mistrzowskich tytułów od mistrza polski po mistrzów świata. Pilotażowy odcinek programu dzięki współpracy z firmą przyjaciela klubu Adriana Majdy “Plandeki”, chcemy dać ludziom za darmo, po to , aby widzowie mogli mieć wpływ na to, jakie będę kolejne odcinki, liczymy na krytykę, ponieważ jesienią chcemy program uruchomić w jednej z ogólnopolskich telewizji” – powiedział pomysłodawca programu Krzysztof Gorzkiewicz.

 

W każdym kolejnym odcinku przedstawiani będą utytułowani zawodnicy grupy “Wełna Team”, których droga do zawodowych tytułów mistrzowskich utarta była poprzez świat przestępczości , często nawet związku z liczącymi się w Polsce gangami. Doskonałym przykładem jest sam Wełna, znany z głośnych w całym kraju afer przestępczych , który dziś stworzył własny klub, gdzie młodzież narażona na skutki patologii może liczyć na wsparcie i odnalezienie swoich wartości.

 

Program “Droga” ukaże się w jednej z ogólnopolskich telewizji już po wakacjach, w okresie letnim z kolei na terenie Kalisza kręcone będą jego kolejne odcinki .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.