Usuwają Koroniewską z M jak Miłość!

ImageKto powiedział, że kobieta rodząc dziecko w Polsce ma bezpieczny powrót do pracy? Długo jeszcze tak nie będzie.


Joasia Koroniewska gdy zaszła w ciąże . Później rodząc dziecko nie wiedziała, że jej rola w M jak Miłość szybko się zakończy. Widzowie na pewno tego nie zauważą ale już przed świętami grana przez Joasię bohaterka wyjedzie za granice i nie wiadomo czy w ogóle wróci. Scenariusz już od jakiegoś czasu do serialu jest tak pisany, by nie było w filmie Koroniewskiej.

Asia jest już gotowa na powrót – mówi stanowczo menedżerka aktorki. – Kiedy dokładnie wróci na plan, to już naprawdę zależy od produkcji serialu. Nie mamy jeszcze konkretnego terminu powrotu – dodaje rozmówczyni Faktu.

Producenci serialu mówią zupełnie co innego.

Jeszcze nie wiemy, kiedy pani Joanna wróci na plan – mówi  osoba z produkcji serialu. – Jak na razie nie ma jej w scenariuszu i nie prowadzimy w tej sprawie żadnych rozmów, tak, że naprawdę nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie – tłumaczy.

Wszystko idzie w kierunku wymazania roli Joasi w serialu. Ale nie  o wszystkich zapomnieli scenarzyści. Kasia Cichopek jest w podobnej sytuacji , ciąża, syn a jednak bierze udział w zdjęciach i nikt nie zmieniał scenariusza tak by zapomniano o niej.

To trzeba mieć plecy!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.