, ,  

Urszula Dudziak poza finałem „Bitwy na Głosy”?

Bukmacherzy nie odpuszczają .

W ostatnim odcinku popularnego programu „Bitwa na Głosy” udział w finale, ku zaskoczeniu wszystkich, zapewnił sobie skazywany na porażkę Piotr Kupicha. Dotychczasowe faworytki, Urszula Dudziak i Halina Mlynkova, staną do walki w najbliższą sobotę, a zwyciężczyni tego pojedynku będzie walczyć w ostatnim odcinku o triumph w programie. Specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że bardziej zagrożona odpadnięciem z programu jest jazzmanka z Zielonej Góry.

Wbrew przewidywaniom bukmacherów, zespół Piotra Kupichy w ostatnim odcinku zapewnił sobie występ w wielkim finale „Bitwy na Głosy”. Wielkie emocje w kolejnym półfinale zapewni pojedynek dwóch dotychczasowych faworytek – Haliny Mlynkovej i Urszuli Dudziak. Eksperci z firmy STS prognozują, że większe szanse na zyskanie uznania telewidzów, a przez to udział w ostatnim odcinku muzycznego widowiska, ma zespół byłej wokalistki Brathanków.

W ubiegłym tygodniu widzowie zaskoczyli wszystkich i zapewnili udział w finałowym odcinku chórowi prowadzonemu przez Piotra Kupichę. Można powiedzieć, że pojedynek między Haliną Mlynkovą i Urszulą Dudziak to przedwczesny finał, ale takie emocje i niespodziewane decyzje telewidzów sprawiają, że widowisko przyciąga przed telewizory miliony osób w każdy sobotni wieczór – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport.

Każdy, kto w salonie Star-Typ Sport postawi 100 zł na zwycięstwo w najbliższym odcinku Haliny Mlynkovej, może liczyć na wygraną w wysokości 140,69 zł. Na większy zysk mogą mieć nadzieję ci, którzy obstawią wygraną Urszuli Dudziak. Każde 100 zł, dzięki jej zwycięstwu, może zwiększyć się do kwoty 180,26 zł

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Urszula Dudziak poza finałem „Bitwy na Głosy”?

You must be logged in to post a comment.