,  

Urodziny Dody, porażką roku ?

ImageImpreza urodzinowa Dody, być może będzie największą porażką tego roku !


I choć rok 2009 dopiero się zaczął, może nie będzie większej porażki niż przyjęcie urodzinowe Doduni.

Doda zaprosiła na swoje urodziny ponad 200 osób w tym Majdana, który reklamował kondomy w tym czasie i Jolę Rutowicz, która olała imprezkę. Z zaproszonych gości przyszła nie cała połowa a . Z tej części gości spora grupa złożyła życzenia i wyszła.

Rutowicz nie przyszła ale przysłała prezent.  Jak donosi jeden z tabloidów:

Około 23:00 pod lokalem pojawiło się dwóch Murzynów ubranych w czarne garnitury i różowe krawaty – donosi informator tabloidu. Mieli ze sobą zapakowany duży prezent, ale że nie było ich na liście gości, były problemy z dostaniem się do środka. Po dłuższych negocjacjach weszli, ponieważ nalegali mówiąc, że mają prezent dla Dody od bardzo ważnej osoby. Jak się okazało, w paczce była różowa korona a na jej środku zdjęcie Joli Rutowicz! Osoby, które obsługiwały gości mówiły, że Doda była zniesmaczona prezentem i kazała go wyrzucić.

Impreza miała trwać do rana a już o 2 w nocy było pusto.

Byłam na urodzinach królowej i muszę przyznać, że było beznadziejnie – wspomina informatorka tabloidu. Mało, że się spóźniła 2 godziny, to widać było, że impreza było typowo sponsorowana. Stoły zaczęły uginać się od sushi dopiero wtedy, jak ktoś dał jej 2 wielkie półmiski sushi w prezencie i postawiła je na stole. Dziwne, że impreza, która miała trwać do białego rana skończyła się o 2. Większość znanych osób wyszła tuż po złożeniu Dodzie życzeń. W ogóle nie interesowała się zaproszonymi gośćmi. Z zaproszonych 200 osób przyszła może połowa, a o drugiej w nocy było już pusto. Mówiono, ze Doda nie powinna robić imprezy w tygodniu, bo ludzie pracują itp. I tak się też stało. Wygląd gości tez masakryczny. Horodynska w różowych wstążeczkach na głowie, Kammel w różowym pasku czy Jacyków w różowym kapelutku. Zjawił się nawet Kurzajewski. No i Frytka, która nawet zaśpiewała. Horror…

To nie mamy czego żałować, że nas tam nie było .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.