,  

Urodzinowa impreza Dody (video)

ImageUrodziny Dody były od jakiegoś czasu zapowiadane jako wielka impreza. AKTUALIZACJA


A okazało się , że to wielka różowa wystawa w klubie Opera w Warszawie..  Doda zaprosiła wiele gwiazd ale zabrakło na niej Radzia.

Doda na imprezę wjechała różowym samochodem.

Przed imprezą Doda napisała

Nadszedł ten ekscytujący dzień! Dziś różowe urodziny Doduliny! Jestem właśnie na planie reklamy Koral i moje myśli krążą tylko wokół wieczornej imprezki, moich szanownych 200stu gości i szalonej zabawy do białego rana. To moje pierwsze tak spektakularne urodziny (ostatnie były 18-ste i skończyły się dramatycznie) mam więc nadzieję, że "trauma z dzieciństwa" na zawsze minie po dzisiejszej ekstazie. Wszystkich, których nie zaprosiłam nie przepraszam, gdyż zrobiłam to specjalnie… Różowa lista Królowej jest brutalna…

Na imprezę przyszli m.in.: Liroy, Piotr Rubik z ciężarną Agatą, Tomek Lubert, Joanna Horodyńska, Mariusz Szczygielski i Tomasz Raczek, Michał Piróg, Anna Mucha, Tomasz Jacyków, Artur Chamski, Agnieszka Frytkowska,

Impreza właściwie już się rozpoczęła przed wejściem do lokalu. Przed wejściem był wyłożony różowy dywan, na którym leżała folia. Pewnie nie jeden gość się w nią zaplątał. Sama Doda latała w króciutkiej sukni uszytej z różowych piór , co róż pokazując swoje krocze. Całość tonęła w różu aż mdliło .

Właśnie  portal Fakt wrzucił do sieci nagrany przez siebie filmik z urodzin Dody, popatrzcie czego jej życzyły inne gwiazdy.

{youtube}DsUzS51LoB4{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.