,  

Urbańska i Józefowicz znowu w Vivie!

Józefowicz skrytykował swoją żonę!

Natasza Urbańska i jej nieodłączny małżonek Janusz Józefowicz znowu zawitali na okładce Vivy. Para jest w Tańcu z gwiazdami, jest na premierze filmu 192o Bitwa Warszawska, jest po prostu wszędzie.

W wywiadzie jaki udzielili wyraźnie jest powiedziane, to Józefowicz rządzi w związku, łóżku i w pracy. Natasza jest tylko posłuszną żoną i kochanką.

On ma zawsze rację. Z Januszem nikt nie dyskutuje – twierdzi Urbańska.

On zaś twierdzi o swojej żonie, że dzięki Tańcowi z gwiazdami, nauczy się czegoś innego.

Przy okazji „TzG” nauczy się czegoś, co jej się w życiu przyda. Dyscypliny słowa, reagowania na nieprzewidziane sytuacje, słuchania partnera. – mówi Józefowicz. Czyżby nie słuchała męża?

Natasza traktuje wszystkie słowa swojego męża jak relikwie, dlatego nie powinno jej przeszkadzać, to, że Józefowicz skrytykował jej teledysk z projektuPoland Why Not.

Są sfery, w których Natasza ma pełną niezależność. Na przykład projekt Poland Why Not. Mnie to nie musi się podobać. To jej muzyka, jej świat. Tańca, niestety, tam nie było. I nad tym ubolewam. Dlatego że do takiego teledysku mogli wziąć dowolną osobę, zawieźć na plażę i sfilmować. Nataszę stać na więcej – powiedział w wywiadzie dla Vivy juror Tańca z gwiazdami.

Więcej przeczytacie na stronie VIVY

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.