,  

Urbańska i Józefowicz wyszli z pokazu „Paprockiego & Brzozowskiego” !

Zabrakło dla nich miejsc w pierwszym rzędzie!

Pokaz  Paprockiego & Brzozowskiego to jedno z większych imprez ,na któym należy się pokazać. Pokazała się Doda, Maja Sablewska, Marina i wiele innych znanych celebrytów i gwiazd.

Pokazali się też Natasza URbańska i Janusz Józefowicz, przyzwyczajeni , że siedzą zawsze wśród najważniejszych i najwyższych w pierwszym rzędzie. Problem tylko w tym, że para się spóźniła i nie było już miejsca  dla nich. Urbańska i Józefowicz długo nie myśląc zakręcili się na pęcie i wyszli z pokazu. Następnego ranka w Dzień Dobry TVN, zapytana Natasza  o zdarzenie , nie chciała komentować sytuacji.

Ciężko mówić tu o skandalu, Natasza od wielu lat jest bardzo dobrą przyjaciółką i wielbicielką naszej marki, co pokazała we wczorajszym „Dzień Dobry TVN”. Jeżeli faktycznie nie mogła zostać na pokazie, wynikało to bardziej pewnie ze względów logistycznych. Czasami ciężko zapanować w 100 procentach nad gośćmi i nawet karteczka „Rezerwacja” nie jest przeszkodą – powiedziała Super Expressowi menadżerka Paprockiego i Brzozowskiego, Gabriela Michalczuk.

Para jest zarozumiała, czy postąpiła słusznie według Was?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.