Urbańska zostawi Józefowicza?

ImageJakie losy czekają Nataszę, gdy zakończy się Taniec z gwiazdami? Czy wróci do teatru Buffo?


TVN ma wobec Nataszy Urbańskiej wielkie plany. Gdy skończy się show Taniec z gwiazdami i Natasza wygra go, zostanie wtedy jurorką You Can Dance. Jeśli przegra, stacja chciałaby jej dać być może główną rolę w serialu, który wejdzie na antenę na wiosnę.

Tak, mogę potwierdzić, że bierzemy pod uwagę zaproszenie pani Nataszy do współpracy przy naszych produkcjach. Niebawem zakończy się emisja serialu Brzydula i z pewnością zaproponujemy naszym widzom coś nowego
– powiedziała yciu na gorąco dziennikarka TVN.

Do tej pory Natasza była ściśle związana z Januszem Józefowiczem. Jest dla niego żona, matka jego córki, aktorką w jego teatrze to również księgową. Gdy Urbańska zgodziła się na występ w Tańcu z gwiazdami, odcięto ją od męża. On zaś powiedział, że nie będzie się wtrącał i przeszkadzał. Zatrudnił nawet asystentkę.

Od kilku miesięcy jest inaczej. Natasza rzadko bywa w teatrze, bo czas zajmuje jej Taniec z gwiazdami. Janusz zaczął nawet myśleć o zatrudnieniu nowej asystentki. Janusz nie ma już nic do powiedzenia. Nawet już nie chce się do tego mieszać. Trochę to przykre, bo przecież pracowali tyle lat razem. Teraz już na pewno pójdą w swoją stronę – wyznała znajoma Janusza.

W końcu odcięto pępowinę łączącą Nataszę i Janusza?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.