Urbańska zgarnie 100 tysięcy za rolę!

 Los do Nataszy Urbańskiej najwyraźniej się uśmiechnął. Mało, że nagrała płytę w Stanach, poleciała do Indii, gdzie dalej realizuje swoje plany związane z karierą to jeszcze dostanie 100 tysięcy zł za rolę w filmie historycznym.


Gdyby nie wystąpiła w Tańcu z gwiazdami była by nadal aktoreczką, tancereczką i piosenkareczką w teatrze Buffo, którym właścicielem jest jej mąż Janusz Józefowicz. Nie ukrywajmy faktów. TzG mimo, że Natasza Urbańska nie wygrała ale zmienił jej nudnawe życie. Jej kariera nabiera tempa.

Teraz Urbańska może powiedzieć, że wygrała los na loterii. Zagra w filmie Aleksandrę, drugą żonę Józefa Piłsudskiego w filmie "Bitwa warszawska 1920" Jerzego Hoffmana. Budżet produkcji jak na polskie warunki jest niesamowicie wysoki, bo aż 20 milionów zł. Z tego Natasza Urbańska zarobi 100 tsyięcy zł. Tancerka opowiedziała wrażenia z castingu, który trwał aż 2,5 godziny.

 Casting trwał dwie i pół godziny. To było męczące i bardzo stresujące, bo pan Jerzy Hoffman cały czas wszystko obserwował. Podczas castingu brałam udział w trzech scenach. Partnerowali mi ukasz Garlicki i Michał ebrowski – powiedziała dla Show.

Piłsudskiego ma zagrać Daniel Olbrychski, a na ekranie zobaczymy najwybitniejszych polskich aktorów Andrzeja Seweryna, Zbigniewa Zamachowskiego i Wojciecha Pszoniaka

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.