Urbańska w You Can Dance!

 Tego się nie spodziewaliśmy, Urbańska zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę w You Can Dance!


TVN myślał na Anią Muchą, by zasiadła w Jury zamiast Weroniki Marczuk-Pazury. Wybrano Nataszę Urbańską!

Skąd taki pomysł? Przecież jest fachowcem od tańca, zna się świetnie chociaż sama mówi , że z tańcem towarzyskim nie jest za pan brat. Nie zna się na nim nic a nic.

Z Nataszą podobno świetnie się pracuje i wcale się nie dziwimy. Ambicje pchaja ją na szczyty. No cóż to chyba dobrze, że jest aż taka ambitna i kosi każdego kto stanie na jej drodze. A zachwytom nie ma końca co niektórych.

– Jesteśmy Nataszą zachwyceni. Nie tylko potrafi ciężko harować, ale jest też miłą dziewczyną (przecież uczestnicy TzG jej unikają) – zdradza Faktowi pracownik TVN. – Bardzo nam zależy, żeby nasza współpraca nie skończyła się na udziale Nataszy w Tańcu z gwiazdami – dodaje.

Wesoła i atrakcyjna Natasza będzie kontrastowała ze słynącymi z ciężkich charakterów i ostrych osądów Michałem Pirógiem oraz Agustinem Egurrolą. Tym samym Urbańska zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę –
donosi dalej Fakt.

Tylko czy Natasza będzie chciała takiej roli. W końcu gdy ostatnio się wypowiadała ona chce się rozwijać i podobno piszą dla niej już musical. Siedzenie na stołku jurora nie jest zbytnio atrakcyjną rolą , jedynie kieszenie się zapełnią pieniędzmi. Czy takiej roli chce Natasza? I znowu Józefowicz nie będzie miał nad nią kontroli a może on będzie w YCD jurorem posiłkowym?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.