,  

Urbańska też będzie jeździła mercedesem jak Mucha!

 Jak się okazuje nie tylko Ania Mucha dostała luksusowego mercedesa za zwycięstwo w TzG. Przegrani też będą takim jeździć.


Pewnie będziecie zdziwieni z takiego faktu, bo jeszcze się tak nie zdarzyło by przegrany dostał również główną nagrodę. Natasza Urbańska na tyle się spodobała jednemu ze sponsorów Tańca z gwiazdami, że dostała ogromny upust na zakup takiego auta. Zdaniem Pawła Miszkowskiego, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars, Natasza Urbańska także zasłużyła na taką nagrodę.

Udowodniła, że niemożliwe jest możliwe i perfekcję da się jeszcze poprawić. Sympatia widzów podzieliła równo pomiędzy obie gwiazdy, czyli według publiczności obie zasłużyły na pierwsze miejsce – czytamy w oświadczeniu sponsora.

Podobno Urbańska od jakiegoś czasu myślała o zakupie takiego samochodu. Teraz tancerko-aktorka-piosenkarka dostała ogromny upust na zakup mercedesa. Zaproponowaliśmy atrakcyjne warunki. Wybór padł na model Mercedesa GLK. – pisze dalej w oświadczeniu.

Trzeba sobie wyobrazić zachwyt Nataszy. To jest część umowy między nią a sponsorem.

– Jest mi bardzo miło. Już przed programem szukałam dla siebie samochodu. Stwierdziłam, że ze względu na dziecko najlepiej i najbezpieczniej będę się czuła w samochodzie terenowym. Wybrałam GLK, wersję z trzylitrowym silnikiem diesla 350 CDI BlueEFFICIENCY (jego cena rynkowa 213 000 zł)" – wyznała Natasza.

I akurat myślała właśnie o takim, co za dziwny zbieg okoliczności. Ciekawe kto będzie takim autem jeździł, ona czy jej mąż, który nie ma dokumentów uprawniających do kierowania?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.